Dzieci siedzące na trawie z książką

Nauka przez zabawe

Najpóźniej w 2020 r. strony internetowe i serwisy administracji rządowej i samorządowej mają osiągnąć tzw. pełną dostępność. Dziś połowa witryn internetowych administracji publicznej jest niedostępna dla osób z różnymi niepełnosprawnościami i dysfunkcjami.

Pluszowy miś siedzi na ławce

Koniec roku szkolnego 2018/19

Dziecko piszące kredą na tablicy

Eksperymenty naukowe

Dzieci znajdują się na środku boiska piłkarskiego

Wyniki sportowe przedszkoli

Stara grecka budowla na błękitnym tle

Poznaj historię - konkurs

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

Tel: 000-000-000
E-mail: wcag@wcag.xyz